Rotpharm, s.r.o.
poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni

Farmaceut

Náplň práce
Povinnosti farmaceuta vo verejnej lekárni :
*expedovanie liekov viazaných na lekársky predpis, zdravotníckych pomôcok, OTC a doplnkového sortimentu
*vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
*poskytovanie dispenzačného minima,optima, maxima pacientom
*kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
*zabezpečovanie marketingových aktivít v lekárni
*zabezpečovanie správnej lekárenskej praxe
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
*príjemné pracovné prostredie
*mladý kolektív
*zamestnanecké zľavy
*súkromná lekáreň
Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Žiar nad Hronom, SNP 2765/153
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), finančná a ekonomická gramotnosť, samostatnosť, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Počítače: Internet - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: empatia, analytické myslenie, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), spoľahlivosť.
Okružná 66
Michalovce
Kontaktná osoba: MVDr. Ladislav Baršovský
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Farmaceut