TEKLA, o.z.
Sociálne služby- Zariadenie podporovaného bývania

Opatrovateľka

Náplň práce
Sme zariadenie podporovaného bývania pre 12 klientov zdravotne postihnutých v Stupave. Náplňou práce opatrovateľa je pomoc klientom pri každodenných činnostiach- varenie, upratovanie, voľnočasové aktivity, dohľad. Nejde o ťažkú prácu, nejde o prácu s imobilnými ľuďmi, skôr vyžadujeme empatiu, pochopenie a dobrý prístup k ľuďom. Zamestnávame aj ľudí s ŤZP, preto privítame aj zamestnanca s ŤZP.
Pružný pracovný čas.
Pracovný čas: od 8:00 do 18:00.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Príjemný kolektív, zaujímavá a všestranná práca, pri práci nad 4 hod. denne možnosť stravného lístka 4,50€, pri spokojnosti možnosť odmien a prejsť na plný úväzok.
Miesto práce
okres Malacky
Stupava, Hviezdoslavova 161
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Osobnostné predpoklady: empatia, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), trpezlivosť, praktické myslenie.
Kontakt
TEKLA, o.z.
Prof. Ondroucha 2332/2
Stupava
Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Škultétyová
Telefón: +421901705067
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ