RF, spol. s r.o.
Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku.

Finančný manažér

Náplň práce
- spolupráca s materskou spoločnosťou a vedením spoločnosti pri vytváraní a implementácii finančnej stratégie
- rozvoj a kontrola všetkých stratégií, procesov, systémov a zabezpečenie efektívnej evidencie dát a analýzy so zodpovedajúcim spôsobom reportingu všetkých finančných akcií a záležitostí
- koordinácia pravidelného výkazníctva, konsolidácia jednotlivých obchodných oblastí
- dozor nad bezchybným a včasným zasielaním všetkých bilancií, finančných reportov a analýz
- pravidelná kontrola dodržiavania zmlúv/dohôd dohodnutých s úverovými inštitútmi
- monitoring bilancií, analýz ziskovosti, daní a ostatných relevantných finančných záujmov
- rozvoj a sledovanie tvorby a čerpania rozpočtov
- analýza a koordinácia opatrení, ktoré vedú k zlepšeniu manažmentu nákladov
- hlavný partner pre banky, daňových kontrolórov, právnych poradcov a vedenie spoločnosti vo všetkých finančných a právnych otázkach
- cieľovo orientované vedenie a motivovanie podriadených
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- služobné auto, telefón, notebook i na súkromné účely
- motivujúci systém finančného ohodnotenia
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť nastavovať nové procesy
- ročný bonus
Miesto práce
okres Malacky
Malacky, Továrenská 15
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, SAP - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: výborné komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti, - flexibilita , - vysoká miera zodpovednosti, - snaha získavať nové poznatky jednak z odbornej oblasti, ale aj z podnikania, - preukázateľná predchádzajúca pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii min 5 rokov (prax vo výrobnej spoločnosti), - orientácia na výsledky, na ciele a na výzvy, - znalosť platnej legislatívy, - precíznosť, dynamickosť, spoľahlivosť, samostatnosť, - prezentačné a rozhodovacie schopnosti , - aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom) je podmienkou, - aktívna znalosť nemeckého jazyka výhodou.
Továrenská 15
Malacky
Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
Telefón: +421911600608
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný manažér