Centrum sociálnych služieb - Chmelinec
3ÚVOD Centrum sociálnych služieb –Chmelinec, (ďalej CSS –Chmelinec), Hoštinská 1620, 020 01 Púchov je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Trenčiansky samosprávny kraj (ďalej TSK) so sídlom vTrenčíne vsúlade so zákonom NR SR č. 302/2001 Z.z. osamospráve vyšších územných celkov vznení neskorších predpisov, § 21 ods. 9 zákona NR SR č.523/2004 Z.z. orozpočtových pravidlách aozmene adoplnení niektorých zákonov vznení neskorších predpisov avsúlade so zákonom č. 448/2008 Z.z. osociálnych službách aozmene adoplnení zákona č.455/1991 Zb. oživnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) vznení neskorších predpisov.CSS –Chmelinec je právnickou osobou, zariadením sociálnych služieb určeným pre fyzickú osobu aposkytuje pobytovú sociálnu službu celoročnú.

Sestra

Náplň práce
Práca sestry pre potreby klientov v zariadení pre seniorov, komplexná ošetrovateľská starostlivosť o seniora, samostatné vedenie zdravotnej dokumentácie, pravidelné objednávky liekov, spolupráca s lekárom
Dvojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- polročné odmeny
- motivačné odmeny
- príspevok na stravu
- osobné ohodnotenie
- sociálny fond
- možnosť stravovania priamo v zariadení
Miesto práce
okres Púchov
Púchov, Hoštinská č. 1620
Termín nástupu
1. 2. 2019
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft PowerPoint - elementárna.
Osobnostné predpoklady: asertivita.
Hoštinská č. 1620
Púchov
Kontaktná osoba: PhDr. Jaroslava Bašová
Telefón: +421915784618
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra