Bau Top s. r. o.
stavebná spoločnosť

Stavbyvedúci

Náplň práce
riadenie chodu stavby, zabezpečenie prísunu materiálu a jeho objednanie, vedenie tímu pracovníkov, rozdelenie prác a dohľad nad ich výkonom
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Vajnory, Pri starom letisku 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, technická gramotnosť, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Ďalšie požiadavky: Je nutné poslať životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov na adresu: obchod@bautop.sk. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ostatným ďakujeme.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, praktické myslenie.
Janka Kráľa 45
Bratislava-Pod.Biskup.
Kontaktná osoba: Ing. Ján Balco
Telefón: +421917854183
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Stavbyvedúci