Presstech Slovakia, s. r. o.
Spoločnosť s ručeným obmedzeným zameraná na kovoobrábanie, výrobky z kovu.

Operátor výroby

Náplň práce
pomocné práce pri kovoobrábaní a expedovaní tovaru
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Stará Turá, Nám. Dr. A. Schweitzera 170/18
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Osobnostné predpoklady: pozornosť, praktické myslenie, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Nám. Dr. A. Schweitzera 170/18
Stará Turá
Kontaktná osoba: Bc. Kristína Štajnochová
Telefón: +421917820642
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor