RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.
veľkoobchod s poľnohospodárskimi produktami, skladovanie a výroba osív

Vodič vysokozdvižného vozíka

Náplň práce
manipulácia tovarov (osív) pri výrobe, v sklade, údržba skladu
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Levice
Bajka,
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Ďalšie požiadavky: ovládanie práce s vysokozdvižným vozíkom (v príp. neplatného prukazu obsluhy vzv zabezpečíme aktualizáciu); pripravenosť zvládať nárazovo väčšie množsto práce súvisiace s poľnohospodárskou sezónou; ochota pracovať nadčas počas sezóny.
Pri trati 15
Bratislava-Pod.Biskup.
Kontaktná osoba: Mgr. Dana Jirkowsky
Telefón: +421905986657
Fax: +421240201112
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič vysokozdvižného vozíka