Agrorolstav s.r.o.
stavebná spoločnosť

Murár

Náplň práce
Murárske práce na stavbe modernej dojárne a maštalí
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
práca na jednej z najväčších mliečnych fariem v Európe
odborné školenia
kariérny rast
odmeňovanie nadpriemerných výkonov
starostlivosť o zamestnancov
Miesto práce
okres Nové Zámky
Dubník, Dvor Mikuláš 631
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: bezúhonnosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, pamäť, praktické myslenie, cieľavedomosť, iniciatívnosť, trpezlivosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Kolta 708
Kolta
Kontaktná osoba: Bc. Ján Glemba
Telefón: +421905207130
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Murár