Business Avia Partner International Limited, organizačná zložka
Spoločnosť sa zaoberá chaterovou leteckou prepravou.

Odborný referent

Náplň práce
- činnosti spojené s výkonom agendy odborného referenta - príprava podkladov a stanovísk pre nadriadených, interná komunikácia,
- činnosti spojené s poskytovaním pre klientov zamestnávateľa podľa pokynov udelených odborným referentom - príprava zmlúv poďla vzorových dokumentov,
- ďalšie činnosti podľa pokynov odborného referenta.
Nepretržitý pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Karpatské námestie 10
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný písomný prejav, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, informačná gramotnosť.
Cudzie jazyky: ruský - vysoká: C1 a C2, poľský - pokročilá: B1 a B2, anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Outlook - vysoká, Internet - vysoká, Microsoft PowerPoint - vysoká, MAC OS X - vysoká, Microsoft Windows - vysoká.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, pozornosť, precíznosť (presnosť), komunikatívnosť.
River Park, Dvořákovo nábrežie 10
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Olga Tereshchenko
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Referent