JOB & DUES agency s.r.o.
Spoločnosť JOB & DUES agency s.r.o. je personálnou agentúrou a všetky zverejnené pracovné pozície sú ponúkané klientmi našej spoločnosti. V prípade úspešného výberového konania sa uzatvára pracovný pomer priamo medzi uchádzačom a zadávateľom pracovnej ponuky.Nájdete nás na adrese: Vajanského 37, Prešov.

Administratívny pracovník

Náplň práce
Evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie.
Príjimanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov.
Obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka).
Spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov.
Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.
Príprava podkladov pre účtovníka, nadriadených a ostatné oddelenia spoločnosti.
Vybavovanie a organizovanie administratívnej agendy.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Práca v stabilnej spoločnosti.
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Vajanského 37
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, organizovanie a plánovanie práce, tímová práca, samostatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Internet - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Hľadáme flexibilného, samostatne zmýšľajúceho človeka, ktorý si vie zadeliť prácu a prioritne plniť povinnosti/úlohy a učiť sa nové veci., , Výhodou vek do 29 rokov.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Demjata 307
Demjata
Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Sedláková
Telefón: +421907292002
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník