M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Oblastný vedúci / Oblastná vedúca pre západné Slovensko

Náplň práce
Starostlivosť o pridelené filiálky (v budúcnosti 8 až 12 filiálok)
Zodpovednosť za výsledky, náklady a obrat
Organizácia a riadenie pridelených filiálok podľa firemných konceptov
Vedenie, rozvoj a koordinácia zamestnancov (približne 50 – 70 zamestnancov)
Organizovanie a realizácia otvorenia nových filiálok
Realizácia opatrení na podporu predaja
Kontrola a realizácia úloh od Revízie
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Nástupný plat 1600 €, , po zaškolení 1800 €
Iné výhody
Dôkladné zaškolenie (približne 3-mesiace)
Služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook (aj na súkromné účely)
Rôznorodá práca v sympatickom a nápomocnom kolektíve
Stabilná pracovná pozícia v Medzinárodnej spoločnosti
Motivujúce platové ohodnotenie
Miesto práce
Bratislavský kraj
(Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2019
Informácie pre uchádzača
V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a v nemeckom jazyku. Naša spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz:
B

Počet rokov praxe:
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Prax minimálne 3 roky v maloobchode, napr. ako vedúci/vedúca predajne, najlepšie v potravinovom alebo nepotravinovom diskontnom obchode,
Veľmi dobrá znalosť Nemeckého jazyka (slovom aj písmom), nutnosť komunikovať nadriadeným zamestnancom v nemeckom jazyku,
Skúsenosti s vedením kolektívu,
Obchodné myslenie,
Sebavedomie a komunikačné zručnosti,
Vysoké pracovné nasadenie a ochota učiť sa ,
Flexibilita, zodpovednosť, lojalita
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Manažment

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj