M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Pracovník maloobchodnej predajne (zastupovanie počas dlhodobej pracovnej neschopnosti)

Náplň práce
- Starostlivosť o zákazníkov maloobchodnej predajne
- Poskytovanie poradenstva ku konkrétnym tovarom
- Obsluhovanie zákazníkov
- Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
- Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru
- Preberanie tovaru od dodavateľa, vyloženie a priebežné dopĺňanie tovaru
- Zodpovedanie za správne označenie tovaru, jeho prezentáciu a pod.
- Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením
- Podieľanie sa na pravidelných inventúrach
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- Dodržiavanie interných predpisov spoločnosti
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
630€
Motivujúce platové ohodnotenie, možnosť osobného rastu v prostredí rozvíjajúcej sa firmy, príjemný kolektív.
Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Ponúkame Vám objemné zapracovanie, plat zodpovedajúci výkonu a veľmi dobrá pracovná klíma ako aj možnosť kariérneho postupu.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore:
Obchod

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Máte ukončené stredoškolské vzdelanie, máte skúsenosti v oblasti maloobchodu, ste angažovaný, flexibilný, zvyknutý na samostatné pracovanie, máte príjemné vystupovanie a baví Vás práca s ľuďmi.
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj