M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Pokladík/staničný

Náplň práce
- zodpovedá za bezpečné nastupovanie a vystupovanie cestujúcich v staniciach;
- usmerňuje cestujúcich, aby používali predpísané príchodové a odchodové cesty a miesta nástupu výstupu;
- stará sa o bezpečný stav povrchu a čistotu priestorov nástupišťa, výstupišťa a voľnosť príchodových a odchodových ciest k nim,
- v súlade s cenníkom a cestovným poriadkom predáva lístky cestujúcim;
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
650 € za mesiac
- zamestnávateľ poskytne zamestnancovi zľavu 50% na poskytované služby , ktoré sú predmetom činnosti podniku
- týždeň dovolenky naviac
- stravné lístky
- lekárske prehliadky
Miesto práce
Bratislava
Kamzík - Železná studnička 01
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné podmienky:
Pracovný čas: od 8:00 do 18:30
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Dĺžka praxe:
bez požiadavky na odbornú prax
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti:
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť

Osobnostné predpoklady
pozornosť
spoľahlivosť

Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Doprava, špedícia, logistika