M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Vodič kamiónu pre SK / CZ / HU

Náplň práce
Vodič medzinárodnej dopravy s vozidlom s celkovou hmotnosťou 40t, ťahač + klasický alebo MEGA plachtový náves. Vodičský preukaz skupiny C a E. Jazdíme SR / CZ / HU.
- preprava tovaru, zabezpečenie tovaru, dokumentácia (vedenie agendy - CMR dokumenty)
- údržba zvereného vozidla
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500€
Iné výhody
- Víkendy doma
- 2-3x do tyždňa možnosť byť doma večer (možnosť flexibilne napasovať prepravy aj pre šoféra)
- stabilná a perspektívna práca
- vozidlá prideľované vodičom
- komunikácia v slovenskom jazyku s dispečinogom, motivujúce pracovné podmienky
- pridelenie firemných mobilných telefónov vodičom
- automatické platenie mýta ( mýtne jednotky a online)
- vybavenie vozidiel tankovacími a platobnými kartami pridelene vodicom
Miesto práce
Slovenská republika
Maďarsko
Česká republika
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
C, E
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vzdelanie v odbore
vodic MKD, prax aspon 1 rok

Počet rokov praxe
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- prax 1 rok vo vedení kamiónu v medzinárodnej prepravy v EÚ
- korektnosť, spoľahlivosť
- výborné orientačné schopnosti
- potrebné doklady: zdravotná prehliadka vodiča, doklad o psychickej spôsobilosť vodiča, KKV karta, karta vodiča
- Slušné vystupovanie
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Doprava, špedícia, logistika