M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Lekárnik

Náplň práce
Magister vo verejnej lekárni
- dispenzačná činnosť
- príprava IPL
- ostatné odborné činnosti zabezpečujúce chod verejnej lekárne
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1200-1300 EUR brutto, plus odmeňovaci systém (podmienky upresníme na osobnom pohovore)
Iné výhody
- práca v priateľskom prostredí rodinnej lekárne
- motivujúci odmeňovací systém (priebežné a koncoročné odmeňovanie)
- príspevok na kultúrne a športové aktivity
- odborné školenia
- podpora profesného odborného rastu
Miesto práce
Bratislava
Nákupné centrum HRON, Dudvážska, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Nakoľko je termín nástupu aktuálny ihneď, prípadný záujemca o prácu v našej lekárni by mal zaslať odborný životopis na emailovú adresu uvedenú v kontaktoch. V prípade
splnenia uvedených požiadaviek na zamestnanca Vás obratom budeme kontaktovať a budete pozvaný na osobný pohovor.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
Farmácia

Ostatné znalosti
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- práca s lekárenským programom WinLSS výhodou
- aktívny prístup ku zákazníkom
- komunikatívnosť
- tímový hráč
- anglický jazyk výhodou
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Zdravotníctvo, sociálna starostlivosť

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj