M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Vodič motorového vozidla do 3,5t

Náplň práce
- vedenie motorového vozidla

pravidelný zber veľkorozmerného – objemného odpadu, odvoz na jeho likvidáciu
vypratávanie veľkorozmerného – objemného odpadu z objektov, nákladka – výkladka, odvoz na jeho likvidáciu
starostlivosť o pridelené vozidlo
práca deratizéra (DDD) – kontroluje výskyt hlodavcov, nastavuje pasce, aplikuje návnady a postreky, likviduje nežiadúce živočíchy
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
minimálne 550 EUR za cca 70 hod/mesiac + motivácia
Iné výhody

kompletné vstupné zaškolenie
dlhodobé zamestnanie
stabilný príjem, výplatu načas
telefón
flexibilný pracovný čas
možnosť práce nadčas + motivácia
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:

Deratizácia, dezinsekcia, dezinfekcia, upratovacie a čistiace práce, odpadové hospodárstvo.

Doplňujúce informácie:
Našim cieľom je rozširovať svoje pôsobenie na trhu, preto hľadáme posily do nášho tímu.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požadujeme:
vodičský preukaz B
trestnú bezúhonnosť
fyzická zdatnosť
samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, pracovitosť, presnosť, komunikatívnosť, flexibilita a logické myslenie
slušné vystupovanie a orientácia na zákazníka
hľadáme zručného človeka, s kusom odvahy a zmyslom pre dobrodružstvo

prax ako vodič z povolania minimálne 2 roky
prax s vedením vozidla typu „válnik“, ( napr. Iveco Daily, Ford Transit, Fiat Ducato)
karta vodiča
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Doprava, špedícia, logistika