M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Obchodný manažér v segmente osobných ochranných pracovných pomôcok

Náplň práce
*Kompletná starostlivosť o portfólio klientov a s tým súvisiaca e-mailová a telefonická komunikácia
*Stretnutia s aktívnymi klientami a administratívna príprava pred stretnutiami, príprava prezentácií na stretnutia s klientom
*Akvizície nových klientov a organizácia osobných stretnutí
*Identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka
*Samostatná zodpovednosť za predajné aktivity , odborné poradenstvo , prezentácia produktov, ich výhody a funkcionality, odporúčanie služieb, ktoré najlepšie napĺňajú požiadavky zákazníka
*Spracovávanie cenových ponúk na základe dopytov
*Monitoring potenciálneho trhu , spracovanie štatistík predaja
*Aktívna práca v CRM systéme
*Spracovanie objednávky od klienta a jej zadanie
*Aktívne samo štúdium produktov z oblasti osobných ochranných pomôcok
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1200 EUR mesačne brutto + provízny systém odmien bez výšky stropu
Iné výhody
*služobný automobil aj na súkromné účely
*služobný mobil a notebook
*odborné vzdelávanie v oblasti osobných ochranných pomôcok a psychológie predaja
*motivujúci systém odmeňovania v nadväznosti na obchodné výsledky
*zázemie a príjemné pracovné prostredie
Miesto práce
Bratislava
Vajnorská 131/A, Nové Mesto
Termín nástupu
podľa dohody
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore
obchod

Ostatné znalosti
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

B

Počet rokov praxe
obchod, 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
*minimálna prax v obchode 3 roky , praktické skúsenosti v obchode a akvizičnej činnosti
*dobrá komunikatívnosť , aktívny prístup k práci , prirodzené prezentačné schopnosti , ochota sa vzdelávať a príjmať nové informácie z oblasti OOPP , schopnosť vyjednávať
*užívateľská znalosť práce s PC
*samostatnosť , ale zároveň tímový hráč
*ochota cestovať - navštevovať zákazníkov
*vždy dobrú náladu a pozitívne myslenie
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Manažment