HRQ SK s. r. o.
Sme personálno-konzultacná spolocnost s medzinárodným pôsobením. Našim cielom je prichádzat s komplexnými riešeniami v oblasti ludských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnost klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Hotelový pomocník

Náplň práce
Náplň práce:
- zabezpečuje komfort pre hostí
- nápomocný pri požiadavkách hostí (podáva užitočné informácie, naviguje ich, pomáha s batožinou, zavolá taxi, asistuje pri parkovaní vozidiel)
- práca s parkovacím a kamerovým systémom,
- zabezpečuje úplnosť a funkčnosť pracovných pomôcok v hotelovej hale
- spolupracuje so zamestnancami recepcie

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
515
Ponúkaný plat: základná mzda podľa skúsenosti od 515-600,00e
odmena do výšky až 200,00e / mesiac ak si plníte svoje pracovné povinnosti
Práca na zmeny 12h, nočná práca

Zamestnanecké výhody:
- stravu v plnom rozsahu hradí zamestnávateľ
- možnosť využitia SPA/ wellness centra s rodinnými príslušníkmi v čase nato určenom
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Miesto práce: Hotel (4*) v historickom centre Bratislavy
Práca na plný úväzok
Nástup možný ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - začiatočník (A2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
- samostatnosť
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- pozornosť
- spoľahlivosť

Ďalšie požiadavky: je to práca kde sa stojí/ prechádza

Pribinova 25
811 09 Bratislava
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Lea Sláviková
Telefón: 0903597904
Aktualizované 9.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Cestovný ruch a ubytovanie