SUNWORK s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania, upratovacie práce, poradenská činnosť v oblasti podnikateľkých aktivít v zahraničí, vybavovanie prídavkov na deti a vrátenie dane v nemecky hovoriacich krajinách.

Kuchár

Náplň práce
kvalifikovaná pomoc pri príprave jedál, príloh a dezertov
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
1. miesto výkonu práce: Ladis, 2. miesto výkonu práce: Fiss, 3. miesto výkonu práce: Hochgurgl 4. miesto výkonu práce Lans - prax min. 7 rokov, 2200€ netto
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Tvrdošín
Termín nástupu
3. 12. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Ing. Straku 821/4
Spišská Nová Ves
Kontaktná osoba: Martina Kočišová
Telefón: +421905314989
Fax: 0534297786
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár