Základná škola - Fatranská 14, Nitra
Základná škola

Pomocná sila do kuchyne

Náplň práce
POMOCNÉ PRÁCE PRI PRÍPRAVE POTRAVÍN NA VARENIE, PRI VÝDAJI JEDÁL, OBSLUHUJE JEDNODUCHÉ KUCHYNSKÉ STROJE A ZABEZPEČUJE UDRŽIAVANIE ČISTOTY VO VŠETKÝCH PRIESTOROCH PRÍSLUŠNEJ STRAVOVACEJ PREVÁDZKY.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Nitra
Nitra, Fatranská 14
Termín nástupu
8. 1. 2019
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, iniciatívnosť, spoľahlivosť.
Fatranská 14
Nitra
Kontaktná osoba: Anna Halenárová
Telefón: +421377334280
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce