KUFNER TEXTIL, s.r.o.
Firma sa zaoberá výrobou vložkových tkanín

Tkáčka

Náplň práce
Obsluha tkáčskych strojov. Odstraňovanie útkových a osnovných pretrhov. Kontrola kvality tkania a použitia správnych vstupných surovín.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Práca v príjemnom kolektíve, každoročné zvyšovanie miezd, letné a vianočné odmeny, strava vo všetkých zmenách, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Senica
Kúty, Továrenská 804
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť), iniciatívnosť.
Továrenská 804
Kúty
Kontaktná osoba: Renáta Decheťová
Telefón: +421346942515
Fax: +421346597621
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník