Liptovské pekárne a cukrárne VČELA - Lippek k.s.

Expedient

Náplň práce
Kontaktná osoba p. Pavlína Toroková , tel. kontakt: +421907/984 645, e-mail: lippek@lippek.sk
V prípade osobného kontaktovania sa treba dostaviť k zamestnávateľovi Pekáreň Likavka, Mikuštiakova 960, 034 95 Likavaka (vopred sa telefonicky dohodnúť na termíne).
Pracovná pozícia: Expedietn/ka
Náplň práce: triedenie výrobkov, expedovanie na rozvozné linky, nahrávanie dodacích listov.
Miesto výkonu práce: Pekáreň Likavka, Mikuštiakova 960, 034 95 Likavka.
Požiadavky na zamestnanca: min. stredné odborné vzdelanie, základné znalosti práce na počítači, internet.
Osobnostné predpoklady: zodpovedný, spoľahlivý.

Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
ubytovanie
Miesto práce
okres Ružomberok
Likavka, Mikušiakova 960
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
1.mája 1919
03101 Liptovský Mikuláš
Kontaktná osoba: p. Toroková Pavlína
Telefón: +421907/984 645
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník