KOVAL SYSTEMS, a.s.
Spoločnosť Koval Systems, a. s. bola založená v roku 1993. Vďaka orientácii na aktuálne trendy pri výrobe vysokosofistikovaných produktov, kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu (automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty ...) sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Pomocný pracovník v strojárskej výrobe

Náplň práce
- práca pri lisoch,
- nakladanie, vykladanie materiálu,
- jednoduché montážne práce,
- ďalšie pomocné činnosti.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- stabilná a perspektívna práca v spoločnosti s najmodernejšími výrobnými technológiami,
- možné sú i ďalšie príplatky závislé od kvality vykonanej práce, výkonu zamestnanca,
- možnosť stravovania v podnikových priestoroch.
Miesto práce
okres Púchov
Beluša, Krížna 950/10
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: Zodpovedný prístup k práci.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Krížna 950/10
Beluša
Kontaktná osoba: Ing. Martina Baginová
Telefón: +421918087947
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce