DAFA trans, s.r.o.
Cestovná kancelária, medzinárodná a vnútroštátna autobusová doprava.

Vodič autobusu

Náplň práce
Práca na pravidelnej linke Michalovce - Košice . Pracuje sa počas týždňa, víkendy občas.
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Michalovce
Michalovce, Michalovce 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre mladistvého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Certifikáty: Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov.
Vodičské oprávnenie: Skupina D.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Ďalšie požiadavky: platné doklady v výkonu povolania /karta vodiča, tachografová karta/.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
Rankovce 101
Rankovce
Kontaktná osoba: Ján Fabišík
Telefón: +421917581360
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič