Slovenská autobusová doprava Trenčín, akciová spoločnosť
spoločnosť má viac než šesťdesiatročnú históriu zameranú na dopravu a to mestskú a prímestskú dopravu, diaľkové linky, nepravidelnú a zmluvnú dopravu

Elektrikár

Náplň práce
- Starostlivosť o elektrické rozvody podľa správcovskej zmluvy a podľa
platných predpisov a noriem
- Obsluha kotolne počas vykurovacieho obdobia podľa potreby
- Starostlivosť o vodovodné rozvody
- Starostlivosť o nehnuteľný majetok
- Obsluha pracovných strojov( UNC, kosačka..)
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Cestovné výhody zamestnancov a rodinných príslušníkov
- Príspevky na dôchodkové doplnkové sporenie
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Ročný benefit v hodnote 200,- €
- Lístky DOXX ako bonus za čerpanie dovolenky
- Stravovanie za výhodnú cenu
- Základná mesačná mzda a ďalšie odmeny (brutto) : 623,- € + nadstavbová
zložka mzdy a príplatky v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy (priemerná
hrubá mesačná mzda vo výške 878,- €).
Miesto práce
okres Trenčín
Trenčín, Zlatovská cesta 29
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Ďalšie požiadavky: - Platné osvedčenie a preukaz so záznamom o odbornej aktualizačnej , príprave v zmysle § 16 zákona NR SR č. 124/2006 Z.z. - § 21, - Preukaz absolvovania aktualizačnej odbornej prípravy na obsluhu VTZ , tlakovýh a plynových ( parné- kvapalinové kotle, plynové palivo) - výhodou, - Hľadáme záujemcov o prácu pre prevádzkareň v Trenčíne a pre , prevádzkareň v Ilave.
Zlatovská cesta 29
Trenčín
Kontaktná osoba: Beáta Berová
Telefón: +421326569261, +421911311159
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár