RISO - R, s.r.o.

Pomocný pracovník v potravinárskej výrobe

Náplň práce
Práca na technologickej výrobnej linke, skladanie kartónov, lepenie etikiet, balenie do krabíc.
Nakoľko sa jedná o preobsadenie pracovného miesta, ktoré bolo vytvorené v rámci §50 zákona o službách zamestnanosti v platnom znení, musí byť obsadené uchádzačom o zamestnanie evidovaným minimálne 3 mesiace, ktorý je zároveň znevýhodneným uchádzačom o zamestnanie - § 8 zákona o službách zamestnanosti.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 07:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Rimavská Sobota
Rimavská Sobota, Košická cesta 2074
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Ďalšie požiadavky: Požaduje sa pracovitosť a spoľahlivosť.
Košická cesta 2074
97901 Rimavská Sobota
Kontaktná osoba: Ing. Jana Žilíková
Telefón: 00421475631174, 00421475631187
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce