AGROCONTRACT Mikuláš, a.s.
Pôsobíme v oblasti poľnohospodárskej činnosti - rastlinná výroba: Zameriavame sa na pestovanie pšenice, jačmeňa, tritikále, repky olejnej, kukurice, sóje a zabezpečenie krmovinovej základne pre živočíšnu výrobu. Zároveň poskytujeme predaj z dvora pre súkromné osoby aj firmy a organizácie. Živočíšna výroba - zaoberáme sa chovom hovädzieho dobytka zameraného na produkciu mlieka, avšak nerobíme v danej oblasti predaj z dvora. Predávame aj mliečnych býkov. Poľnohospodárska technika - disponujeme vlastným strojovým parkom pre prvovýrobu v rastlinnej výrobe - traktory, pluhy, postrekovače, kombajn, sejačka, ... Poskytujeme služby strojmi a zariadeniami po dohovore so zákazníkom pre súkromné osoby a rovnako aj pre firmy v okolí. Všetko na základe tel. dohovoru alebo osobného dohovoru.

Ošetrovateľ hovädzieho dobytka - denná služba

Náplň práce
1. Telenie hovädzieho dobytka
2. Čistota priestorov, strojov a obsluha ventilátorov a svetiel
• Obsluha svetiel a ventilátorov
• Zhŕňanie chodieb – prihrňovanie a rozhŕňanie krmiva na kŕmnom stole
• Čistenie lopát a priestoru pred dojárňou
• Prečisťovanie hadice na paru na separátore
• Starostlivosť o technické vybavenie a stroje
5. Vyplňovanie denného hlásenia, hlásenie porúch a stráženie objektu
• Stráženie objektu farmy
• Hlásenie vzniknutých porúch nadriadenému
6. Základná údržba technického vybavenia a strojov
• Tankovanie PH
• Sledovanie hladiny oleja, vody
• Sledovanie pneumatík
• Kontrola technického stavu stroja
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 18:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
práca na jednej z najväčších mliečnych fariem v Európe
kariérny rast
odborné školenia
odmeny za nadpriemerne vykonanú prácu
starostlivosť o zamestnancov
Miesto práce
okres Nové Zámky
Dubník, Mikuláš 631
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: bezúhonnosť.
Osobnostné predpoklady: trpezlivosť.
Mikuláš 631
Dubník
Kontaktná osoba: Bc. Ján Glemba
Telefón: +421905207130
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Ošetrovateľ zvierat