M T J interier, s.r.o.
Spoločnosť MTJ interiér s.r.o. vznikla v roku 2001.Sídlime vo vlastných priestoroch v Kysuckom Novom Meste.Výrobná činnosť je rozdelená na dva výrobné úseky- stolárska výroba- zámočnícka výrobaDrevo-výroba má malosériový charakter a je zameraná na produkciu výrobkov vyššieho a stredného štandardu. Zámočnícka výroba je zameraná na výrobu atypického charakteru – výrobky z oceľových a nerezových materiálov.Realizujeme dodávky oceľových prvkov pre stavby rôzneho charakteru- bytové objekty, polyfunkčné objekty, mostné objekty. V rámci kompletnej dodávky interiéru kombinujeme KOV-SKLO-DREVO.

Zámočník

Náplň práce
- výroba a-typických kovových konštrukcii pre kancelársky a bytový nábytok
- výroba a-typov pre obchodné firmy
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Kysucké Nové Mesto
Kysucké Nové Mesto, Štefánikova štvrť 2824
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), manuálna zručnosť, technická gramotnosť.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, praktické myslenie, precíznosť (presnosť).
Štefánikova štvrť 2824
Kysucké Nové Mesto
Kontaktná osoba: Ján Janiš
Telefón: +421948900182
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník