JUDr. Estera Verešová, súdny exekútor

Administratívny pracovník

Náplň práce
administratívne práce na exekútorskom úrade, práca s počítačom, práca s ekonomickým programom Omega, evidovanie došlej pošty, NP - Praxou k zamestnaniu, UoZ do 25 rokov - 3 mesiace v evidencii, alebo UoZ do 29 rokov - 6 mesiacov v evidencii, práca na skrátený úväzok - 4 hodiny denne, výberové konanie dňa 22.10.2018 o 13,00 hod. v Klube práce č.1 na ÚPSVaR Žilina
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 10:00 do 14:00.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Dolný Val 16
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Jána Reka 1039/11
01001 Žilina
Telefón: 041/5643280, 0905815200
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník