KOVTRANS s.r.o.
Zaoberáme sa prevozom dreva (gulatiny) po Slovensku.

Vodič nákladného vozidla

Náplň práce
vedenie nákladného vozidla (ťahača s klanicovým návesom) po Slovenskej Republike
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Rád šoféruješ a si fyzicky zdatný? Vyšplhať sa do kabíny kamiónu a zagurtňovať náklad zvládneš ľavou zadnou? Ak aj máš vodičské oprávnenie kategórie C+E, tak hľadáme práve Teba!

Ponúkame:
- práca na novšom vozidle s automatickou prevodovkou, s novým návesom
- hradený príspevok na dopravu
- cestovné náhrady (diéty) na Slovensku 4,5 - 6,7 € na deň
- firemný telefón

Konečnú sumu mzdy sa dozviete pri osobnom pohovore.
Miesto práce
okres Topoľčany
Kovarce, Kovarce 24
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, samostatnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
Kovarce 24
Kovarce
Kontaktná osoba: Július Kostolanský
Telefón: 0915075940
Fax: 0385316369
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič