SKELETON, a. s.
Výrobný program spoločnosti SKELETON, a.s. tvorí predovšetkým realizácia monolitických železobetónových konštrukcií. Súčasťou výrobného programu spoločnosti sú taktiež generálne dodávky stavebných diel.

Murár

Náplň práce
Murárske práce v rámci HSV.
Ďalšie miesta výkonu práce: Bratislavský kraj
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Ubytovanie a doprava hradená zamestnávateľom.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Pestovateľská 2
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Nové záhrady I 13A
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Ing. Jana Varmusová
Telefón: +421914340227