MAHAX Slovakia, s. r. o.
MAHAX Slovakia, s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 2011. Zaoberáme sa službami vyhľadávania ľudských zdrojov, dočasným pridelením zamestnancov pre firmy, personálnej agendy a mzdového účtovníctva.

Kuchár

Náplň práce
Pracuje sa v hoteli. Náplň práce pozostáva z prípravy minútiek, príprava jedál na rôzne akcie a taktiež sa stará o výber surovín a zostavovanie jedálnička. Pracuje sa na dvoch zmenách, kde sú dvaja kuchári a pomocná sila.
Ubytovanie a strava 3x denne počas práce grátis. V prípade potreby ubytovanie je zabezpečené v zamestnaneckej ubytovni. Poprosíme posielať životopisy.
Dvojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Ubytovanie a strava 3x denne počas práce grátis. V prípade potreby ubytovanie je zabezpečené v zamestnaneckej ubytovni.
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Donovaly, Donovaly 15
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Fábryho 394/46
Štitáre
Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Krššáková
Telefón: +421944425183
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár