Nemocnica Poprad, a. s.
Činnosti nemocníc.

Informatik

Náplň práce
vykonávanie samostatných odborných činností spojených s:
- administrácia serverov (Windows, Linux)
- správa počítačovej siete
- zabezpečenie siete a informačných systémov, implementácia bezpečnostných opatrení
- správa informačných systémov
- inštalácia a servis výpočtovej techniky
- zaškoľovanie zamestnancov na používanie výpočtovej techniky
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- doplnkové dôchodkové poistenie,
- nástupný plat spolu s motivačnou zložkou 1100 €
- pracovné miesto je trvalé, organizáciou určená štandardná doba trvania pracovného pomeru pri nástupe je 12 mesiacov
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Poprad
Poprad, Banícka 803/28
Termín nástupu
1. 12. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Windows Server - pokročilá, Linux - pokročilá, Microsoft Windows - vysoká, Active Directory - pokročilá, MSSQL - elementárna.
Ďalšie požiadavky: elementárna znalosť VMware , , prax v oblasti informačných technológií výhodou.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, analytické myslenie.
Banícka 803/28
Poprad
Kontaktná osoba: Ing. Silvia Paučíková
Telefón: +421527125589
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Informatik