LKT, s.r.o.
- výrobca lesných kolesových traktorov značky LKT- servisná činnosť pre LKT- výrobca zvarencov

Pracovník v sklade

Náplň práce
príjem a výdaj materiálu, evidencia, inventarizácia, kontrola
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Tvrdošín
Trstená, Štefana Furdeka 270/12
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Certifikáty: Preukaz na obsluhu mobilného žeriava výložníkového typu, vežového žeriava výložníkového typu a pohyblivej pracovnej plošiny na podvozku s motorovým pohonom skupiny A, ktorá je určená na prevádzku na pozemných komunikáciách (žeriavnický preukaz) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1).
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), informačná gramotnosť, matematická gramotnosť, finančná a ekonomická gramotnosť, organizovanie a plánovanie práce, samostatnosť, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Počítače: SAP - pokročilá, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Word - elementárna.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, komunikatívnosť, analytické myslenie.
Kontakt
LKT, s.r.o.
Štefana Furdeka 270/12
Trstená
Kontaktná osoba: Ing. Beáta Jendrušáková
Telefón: +421435392885
Fax: +421435392405
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník