DS Systems, s.r.o.
Projektová a inžinierska činnosť, automobilový priemysel

Konštruktér

Náplň práce
Zodpovedný:
- za plnenie pracovných povinností v súlade s požiadavkami vedenia spoločnosti
- za dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia
- za presadzovanie preventívnej činnosti s cieľom zamedziť vzniku úrazu, významných environmentálnych vplyvov resp. incidentov a havárií
- za dodržiavanie všetkých interných predpisov, nariadení DSS, za dodržiavanie platnej legislatívy, noriem a iných požiadaviek ku ktorým sa spoločnosť DSS dobrovoľne zaviazala
- zodpovedá za prípravu a spoluprácu pri príprave cenových ponúk pre zákazníkov na základe benchmark princípu a s ohľadom na ekonomický prínos firmy a za predstavenie projektu ostatným spolupracovníkom podieľajúcim sa na tomto projekte
- za aktívnu účasť v projektových tímoch pri príprave a zavádzaní projektov a pri zavádzaní technických zmien
- tvorí potrebnú výkresovú dokumentáciu podľa potreby, t.j. k nástrojom, prípravkom, formám a zodpovedá za jej správne vypracovanie, funkčnosť, archiváciu a ich kontrolu
- navrhuje a realizuje vylepšenia a zmeny v jestvujúcich procesoch, nástrojoch, formách, prípravkoch
- navrhuje pomocné prípravky a zabezpečuje ich kontrolu a realizáciu
- zodpovedá za efektívne a funkčné návrhy konštrukcie nástrojov, foriem, prípravkov v rámci nových projektov alebo konštrukčných zmien už jestvujúcich výrobkov
- za analýzu poruchovosti a havárie existujúcich nástrojov, foriem a prípravkov a z toho vyplývajúce konštrukčné návrhy úprav a technických zmien a ich zapracovanie do jestvujúcej dokumentácie a jej následnú archiváciu
- za spracovanie elektronických údajov od zadávateľa projektu
- spolupracuje pri procese preberania a odovzdávania daných projektov po konštruktérskej stránke
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
pružná pracovná doba, teambuilding, školenia, jazykové kurzy
Miesto práce
okres Trnava
Trnava, Belgická 8702 3
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), tvorivosť (kreativita), technická gramotnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: CATIA - pokročilá, AutoCAD - pokročilá, SolidWorks - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: predstavivosť, praktické myslenie, analytické myslenie, precíznosť (presnosť), cieľavedomosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť.
Belgická 8702/3
Trnava
Kontaktná osoba: Ing. Róbert Hrubša
Telefón: +421911741923
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Konštruktér