PAS Bj, s.r.o.
Distribúcia a predaj potravín pre gastronómiu.

Obchodný manažér

Náplň práce
? prezentácia spoločnosti a jej produktov,
? akvizície a starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
? plnenie stanovených obchodných cieľov a úloh,
? pravidelný reporting nadriadenému.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- mesačné príplatky do výšky 170 € v čistom
- bonusy z predaja
- služobné technické vybavenie-auto, telefón, tablet
Miesto práce
okres Bardejov
Bardejov, Štefánikova 3163
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: prezentovanie, komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, - vodičský preukaz skupiny B, - výborné komunikačné, prezentačné a presvedčovacie schopnosti, - aktívny prístup k riešeniu problémov, iniciatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, - praktické skúsenosti v oblasti predaja výhodou, - ovládanie práce s PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet,....).
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť, spoľahlivosť.
Štefánikova 3163
Bardejov
Kontaktná osoba: Michaela Kovaľová
Telefón: +421918802814
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný manažér