Remeslo strojal, s.r.o.
Strojárska výroba rozdelená do nasledovných segmentov výroby:1/ Strojná obrobňa - opracovanie a výroba kovových súčiastok o veľkých rozmeroch a hmotnosti. Strojné vybavenie - CNC stroje, klasické stroje2/ Oceľové konštrukcie - zákazková výroba kovových dielov a zariadení podľa požiadaviek zákazníka 3/ Generálne opravy - opravy strojov a strojných zariadení podľa zadania zákazníkom4/ Zváračská škola - certifikovaná zváračská škola s celoslovenskou pôsobnosťou5/ Ostatné strediská - Žeriavy, Dopravná technika, Mechanik, Deliareň, Hutný sklad

Obrábač kovov

Náplň práce
Práca na klasických strojoch prevažne sústruhoch. Nutnosť ovládania práce s technickou dokumentáciou. Samostatná práca na jednotlivých zákazkách podľa zadanej výkresovej dokumentácie.
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- stabilné zamestnanie, istota a spoľahlivosť
- 13. plat + odmeny
- pravidelnosť a dodržiavanie výplatných termínov
- zaujímavý sociálny program
Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Priemyselná 12,
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, samostatnosť, tímová práca.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Priemyselná 12
Žiar nad Hronom
Kontaktná osoba: Ing. Daniela Pradlová
Telefón: +4210918601454
Fax: 0456723291
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Frézar, sústružník