A-Z transport & services s.r.o.

Brusič – hrubé brúsenie (preprava zadarmo)

Náplň práce
brúsenie dielcov ručné alebo strojové (nie je nutná prax, zaučenie je zabezpečené)
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
4€/hod. brutto
Iné výhody
Mzda:
4€/hod. brutto základná mzda (po plnení plánu 4,40€/hod. brutto)
5-10% odmeny
50€ dochádzkový bonus
1,00€/hod. príplatok za nočnú
0,69€/hod. príplatok za prácu v sobotu
25% príplatok za prácu nadčas
100% príplatok za prácu vo sviatok

- preprava zabezpečená zadarmo z nasledovných obcí:
- trasa 1: Komárno, Nová Stráž, Zlatná na Ostrove, Čalovec, Okoličná na Ostrove, Tôň, Bodza, Veľký Meder, Dolný Štál, Dolný Bar, Kútniky, Dunajská Streda
- trasa 2: Komárno, Sokolce, Brestovec, Okoč, Topoľníky, Trstice, Kráľov Brod, Trhová Hradská, Ohrady, Dunajská Streda
- trasa 3: Komárno, Okánikovo, Veľké Kosihy, Kližská Nemá, Trávnik, Číčov, Kľúčovec, Čiližská Radvaň, Baloň, Sap, Ňárad, Gabčíkovo, Vrakúň, Kostolné Kračany, Dunajská Streda

- stravné lístky v hodnote 3,60€ (zamestnanec si hradí 1,19€/lístok)
- na rannej a poobednej zmene funguje závodná jedáleň, na nočnej zmene formou dovozu

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Práca na pracovnú zmluvu do kmeňového stavu.

Miesto výkonu práce Dunajská Streda.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- 3 zmenná prevádzka – 8 hod. zmeny (týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná, pracuje sa od pondelka do piatka, nočná začína v nedeľu večer)

V prípade záujmu je nutné poslať životopis s aktuálnou fotografiou tváre na praca@aztrans.sk, alebo ho prineste osobne na pobočku Petöfiho 30, Komárno (Po - Pia 8:00-16:00). V prípade nejasností nás kontaktujte na tel. čísle 0911 10 66 10 (Po - Pia 8:00-16:00).
Kontaktná osoba: Zuzana
Telefón: 0911106610
Aktualizované 9.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné