M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Servisný mechanik stavebných strojov

Náplň práce
– zabezpečovanie pravidelnej údržby strojov špičkovej značky (ak to bude potrebné, nový pracovník absolvuje zaškolenie),

– diagnostikovanie poruchy a zabezpečovanie opravy stavebných strojov,

– noví pracovníci vykonávajú servisné práce na začiatku na dielni, neskôr prechádzajú na samostatnú prácu v teréne – priamo u zákazníkov (majú pridelené servisné auto s možnosťou parkovania doma).
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 1000 € – v závislosti od vedomostí a zručností (základ + osobné ohodnotenie) + 13. a 14. plat
– pre mimobratislavských pracovníkov je zabezpečené ubytovanie v blízkosti pracoviska zdarma,

– zaujímavá práca mechanika pre špičkovú značku strojov,

– korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie,

– zaučenie nováčikov,

– služobný telefón, notebook a tablet sú samozrejmými pracovnými nástrojmi,

– otvorená firemná kultúra.

– sociálny program pre zamestnancov – príspevky na stravovanie, DDP, dopravu, pri životných a pracovných jubileách, na šport, kultúru a relax, kurzy angličtiny atď.),
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne podľa dohody
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
– technické vzdelanie – SOU, SPŠ,

– prax v oblasti opráv a údržby strojov – je to pre Vás výhoda,

– anglický jazyk na úrovni A2 (porozumenie písanému textu),

– ochota učiť sa nové veci.
Aktualizované 6.12.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo