VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Operátor výroby s VZV - Beroun

Náplň práce
Hľadáme pracovníkov na pozíciu operátor výroby s VZV, mzda od 148 Kč/hod. Pracovná náplň: Príprava materiálu a zakladanie dielov na linku.
Montovať chladiaci nábytok, zariadenia a klimatizáciu..
Montovať osvetľovaciu kabeláž a chladiace potrubie.
Kontrolovať montované diely.
Zavážať linku materiálom pomocou VZV.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 148 Kč/hod.
Iné výhody
Príspevok na vlastné ubytovanie až 2 000 Kč + iné benefity.
Miesto práce
Česká republika
Beroun
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
práca na 3 zmeny.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Fyzická zdatnosť. Oprávnenie na riadenie VZV. Prax min. 1/2 roka.
Centrálna 274
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: Maria
Telefón: +421950755957
Fax: +421911648855
Aktualizované 16.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel