Slavomír Rusňák
Reštauračná a ubytovacia činnosť.

Hlavný kuchár

Náplň práce
Príprava jedál, tvorba jedálneho lístka, vedenie tímu.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Vašim pracoviskom bude penzión Aqua Maria Veľaty v okrese Trebišov s dlhoročnou tradíciou po rekonštrukcii. Naša firma prevádzkuje niekoľko ďalších zariadení v regióne.

Benefity Vám budú predstavené pri osobnom pohovore.
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Trebišov
Veľaty, Obchodná 70/22
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Ďalšie požiadavky: Vyučený v odbore.
Obchodná 70/22
Veľaty
Kontaktná osoba: Slavomír Rusňák
Telefón: +421903771877
Aktualizované 12.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár