YVEX, s.r.o.
reštauračné služby, ubytovacie služby, prevádzkovanie bazénov, wellness

Pomocný kuchár

Náplň práce
vykonávanie čiastkových prác na jednotlivých úsekoch v kuchyni, podľa pokynov kuchára
- predpríprava v kuchyni
- príprava jednoduchších jedál a dezertov
- príprava šalátov a studených bufetov
- príprava príloh
- dodržiavanie platnej legislatívy, tech. postupov, noriem a kalkulácií, HACCP
- kreativita a orgininalita pri dohotovovaní pokrmov
- estetické cítenie
- ochota spolupracovať, flexibilita, tímový duch
- práce po skončení prevádzky kuchyne
- sanitačné práce
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 18:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Zamestnanie na trvalý pracovný pomer v perspektívnej spoločnosti, v príjemnom horskom prostredí Liptova
Výhodné platové podmienky :
- osobné ohodnotenie vo výške 200 € mesačne, možnosť navýšenie mzdy v závislosti od odbornosti, profesionality a kvality vykonanej práce
- mladý a dynamický tím
- možnosť kariérneho postupu v rámci rozvíjajúceho sa projektu
- zvýhodnené zamestnanecké stravovanie
- využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov
- bezplatné zamestnanecké ubytovanie
Miesto práce
okres Ružomberok
Liptovská Osada, Liptovská Osada 756
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, samostatnosť, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), tímová práca, tvorivosť (kreativita).
Počítače: Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Word - elementárna.
Ďalšie požiadavky: - Hľadáme spoľahlivých, kvalifikovaných pracovníkov so zmyslom pre zodpovednosť, - Požadujeme odbornú prax a vyučenie v odbore, - Zdravotný preukaz.
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), praktické myslenie, spoľahlivosť.
Plynárenská 7/A
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Dana Labajová
Telefón: +421948882824
Aktualizované 12.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár