YVEX, s.r.o.
reštauračné služby, ubytovacie služby, prevádzkovanie bazénov, wellness

Pomocná sila v kuchyni

Náplň práce
- pomocné práce pri príprave jedál teplej a studenej kuchyne
- výpomoc pri uskladňovaní a preberaní tovaru
- čistenie a sanitácia prevádzky, zabezpečenie čistoty kuchyne
- umývanie riadu, zodpovednosť za čistotu stolového a kuchynského riadu
- spolupráca s kuchárom a čašníkom

Pracovný čas : práca na dlhý/krátky týždeň
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Zamestnanie na trvalý pracovný pomer v perspektívnej spoločnosti, v príjemnom horskom prostredí Liptova
Výhodné platové a pracovné podmienky :
- k základnej mzde 550 € poskytujeme osobné ohodnotenie vo výške 50€
- po skúšobnej dobe možnosť navýšenia mzdy
- po uplynutí doby určitej, možnosť predĺženia zmluvy na dobu neurčitú
- možnosť kariérneho postupu v rámci rozvíjajúceho sa projektu
- zvýhodnené zamestnanecké stravovanie
- využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov
- bezplatné zamestnanecké ubytovanie
Miesto práce
okres Ružomberok
Liptovská Osada, Liptovská Osada 756
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, samostatnosť, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: - Hľadáme spoľahlivých zamestnancov so zmyslom pre zodpovednosť, - Požadujeme prax v gastronómii aspoň 6 mesiacov alebo vyučenie v odbore, - Zdravotný preukaz, Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre prácu s potravinami alebo výučný list so zameraním na potravinárstvo.
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť, spoľahlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Plynárenská 7/A
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Dana Labajová
Telefón: +421948882824
Aktualizované 12.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce