V + V JASNÁ, s.r.o.
malá rodinná firma pôsobiaca v cestovnom ruchu

Pomocník v kuchyni

Náplň práce
- umývanie príborov, riadov, ktoré sa používajú v hoteli
- uskladnenie poumývaného riadu a príboru
- priebežné upratovanie a udržiavanie čistoty v priestoroch kuchyne a skladov
- čistenie surovín
- pomoc pri vyskladnení tovaru do skladov a chladiakov
-dodržanie predpisov pre bezpečnosť práce a hygienu
- pomoc kuchárovi
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Demänovská Dolina,
Termín nástupu
1. 12. 2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: ruský - pokročilá: B1 a B2.
Demänovská Dolina 328
Demänovská Dolina
Kontaktná osoba: Jana Vojteková
Telefón: +421905389510
Aktualizované 12.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár