KÚPELE LÚČKY a.s.
Zariadenie pre poskytovanie komplexnej liečebno-preventívnej starostlivosti a iných doplnkových služieb.

Kuchár - pizzér

Náplň práce
- samostatná príprava jedál a pizze podľa jedálneho lístka,
- hmotná zodpovednosť za zverené tovarové zásoby,
- vedenie evidencie vyplývajúcej z prevádzkového poriadku a HACCP,
- kontrola kvality hotovej pizze a jedál pred podávaním
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 10:00 do 22:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- výška mesačného platu sa môže odvíjať od skúseností a praxe,
- mesačné prémie,
- dochádzkový bonus,
- zamestnanecké stravovanie,
- výmenné rekreácie,
- sociálne benefity (permanentka do AquaVital Parku, procedúry, príspevok na dochádzanie)
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Ružomberok
Lúčky, Lúčky 530
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Certifikáty: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Lúčky 530
Lúčky
Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Ďurtová
Telefón: +421918786395
Aktualizované 12.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár