MIRO TOURS s.r.o.
Služby cestovného ruchu

Kuchár, kuchárka

Náplň práce
Príprava jedál v reštauračnom stravovaní.
Turnusová práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Námestovo
Hruštín, Vasiľovská hoľa 926
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Certifikáty: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Ďalšie požiadavky: Zdravotná a odborná spôsobilosť.
Osobnostné predpoklady: trpezlivosť, vnútorná stabilita.
Florinova 928/9
Námestovo
Kontaktná osoba: Miroslav Virlič
Telefón: +421905653766
Aktualizované 12.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár