Europersonnel
Europersonnel s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce pre uchádzačov z celého Slovenska a krajín Východnej Európy do krajín Európskej Únie.

Všetky služby sú poskytované na základe Povolenia sprostredkovania zamestnania, vydané Ústredím Práce Sociálnych vecí a Rodiny v Bratislave.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom a obchodnými partnermi založený na dôvere a spokojnosti.

Radi Vás privítame v našich priestoroch kde Vám pomôžeme vypracovať profesný životopis, zhodnotíme Vaše doterajšie pracovné skúsenosti, vzdelanie a poradíme Vám aké dokumenty a tlačivá potrebujete aby Vaše zamestnanie bolo v súlade so zákonom danej krajiny.

Po prijatí pracovnej ponuky Vás dôkladne pripravíme na vycestovanie a novú prácu v zahraničí. Zabezpečíme Vám rezerváciu, alebo zakúpenie cestovného lístka, vysvetlíme Vám legislatívu a zákony danej krajiny a urobíme všetko pre to, aby ste boli dokonale pripravený na Vaše pôsobenie v zahraničí.

Pomocné práce, Upratovačka, CHYŽNÉ DO 4* HOTELA. S ANGLIČTINOU alebo NEMČINOU - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY

Náplň práce
Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme chyžné/chyžných ktorí budú pracovať v 3* alebo 4* hoteli na holandskom ostrove Vlieland alebo Terschelling. Hotely sa nachádzajú v krásnom prostredí. Prevažná väčšina hotelov je priamo na pláži. Každý ostrov má turistické centrum, kde nájdete množstvo obchodov a počas leta sa tu konajú rôzne festivaly.

Na ostrov nie je dovolené cestovať vlastým autom. Povolenie majú iba domáci, ktorý tam majú trvalý pobyt.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

Overený zamestnávateľ. V hoteloch už pracujú slováci. Veľa spokojných zamestnancov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1600
Iné výhody
- stabilná dhodobá práca v mladom kolektive
- práca v peknom prostredi na ostrovoch
- zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie ( niekde aj stravu)
- nie su potrebné predchazdajuce skusenosti
- moznost umiestnit aj pary
Miesto práce
Zahraničie
Európa ostatné
Zahraničie ostatné
Holandsko - Terschelling, Vlieland
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Ak máte záujem o pracovnú pozíciu zašlite životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napíšte dátum kedy môžete do zahraničia vycestovať na email: info@europersonnel.sk
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- anglicky jazyk na komunikatívnej úrovni
- zodpovednosť
- motivácia
Dolný Šianec 1
911 01 Trenčín
Slovensko
Telefón: 0910 333 199
Aktualizované 15.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka