Poľnohospodárske družstvo Sekčov v Tulčíku
PD Sekčov bolo založené v roku 1959 zjednotením drobných vlastníkov pôdy v chotároch Záhradné, Demjata a Tulčík. Družstvo hospodári na celkovej výmere pôdy 2160 ha. Základným pilierom produkcie družstva je živočíšna výroba. Celkove sa chová 1400 ks hovädzieho dobytka a 1000 oviec plemena Cigaja. Okrem podnikateľskej funkcie družstva je potrebné plní družstvo aj sociálnu funkciu, zamestnáva celkom 48 ľudí, z toho 21 v ŽV, 15 v RV a 5 v administrative a 7 na manažérskych pozíciách . V rámci chovu HD je výroba zameraná predovšetkým na produkciu mlieka. V chove sa nachádza 500 ks kráv Slovenského strakatého plemena v kombinovanom úžitkovom type, ktoré sú sústredené na farme Tulčík.

Dojič, dojička

Náplň práce
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Ubytovanie, stravovanie v závodnej jedálni za výhodnú cenu. Z obcí Záhradné, Demjata, Veľký a Malý Slivník zvoz do zamestnania a zo zamestnania.
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Prešov
Tulčík, Tulčík 323
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: rozhodovanie, samostatnosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Tulčík 323
Tulčík
Kontaktná osoba: MVDr. Gabriel Drabiščák
Telefón: +421915928434
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Ošetrovateľ zvierat