Vega plus s.r.o.
poskytovanie ubytovacích a reštauračných služieb

Pomocná kuchárka

Náplň práce
príprava šalátov, dezertov, predjediel

umývanie riadov, udržiavanie čistoty v priestoroch kuchyne a skladových priestoroch
Turnusová práca.
Pracovný čas: od 7:00 do 19:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Donovaly, Donovaly 105
Termín nástupu
12. 11. 2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: 6 alebo viac rokov.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, manuálna zručnosť, samostatnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: platný zdravotný preukaz, hygienické minimum.
Osobnostné predpoklady: ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), spoľahlivosť.
Donovaly 105
Donovaly
Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Daňová
Telefón: +421903257111
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár