Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť
mestská doprava

Revízny technik

Náplň práce
- zostavovanie a plnenie plánu revízii, prehliadok, kontrol a skúšok dozorovaných UTZ a VTZ,
- komplexné a samostatné zabezpečenie vykonávania revíznej činnosti, prehliadok a predpísaných skúšok UTZ a VTZ - zdvíhacích, tlakových, plynových - v zmysle platných predpisov, samostatne v rámci vlastných platných oprávnení,
- odborné stanoviská pri uzatváraní zmlúv týkajúcich sa zabezpečenia výkonu odborných prehliadok skúšok a revízií v oblasti UTZ, VTZ a určených činností na základe požiadavok prevádzkovateľov a pod.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Košice
Košice-Západ, Bardejovská 6
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: - odborná spôsobilosť revízny technik vyhradeného technického zariadenia elektrického podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z. z. v rozsahu E2 technické zariadenia elektrické s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov pre triedy objektov - A objekty bez nebezpečenstva výbuchu a B objekty s nebezpečenstvom výbuchu, - odborná spôsobilosť revízny technik podľa § 29 vyhlášky č. 205/2010 Z. z. o určených technických zariadeniach k vykonávaniu revízií elektrických zariadení na určených technických zariadeniach a podľa § 26 vyhlášky č. 205/2010 Z. z. o určených technických zariadeniach, , Skupina E1, E2, E3, E4a, E5,E6, E11, E13 podľa prílohy č. 1, časť 5 vyhlášky č. 205/2010 Z. z. o určených technických zariadeniach., , Minimálna požiadavka na obsadenie funkcie - odborná spôsobilosť "elektrotechnik na riadenie činnosti alebo riadenie prevádzky" v zmysle § 23 vyhlášky č. 508/2009 Z. z. alebo § 26 vyhlášky č. 205/2010 Z. z.
Bardejovská 6 6
Košice-Západ
Kontaktná osoba: Mgr. Valéria Kolesárová
Telefón: +4210556407120
Aktualizované 11.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Technik